Cookie beleid KV Madjoe

De website van KV Madjoe is in technisch beheer van KorfbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Vervoersschema

Vervoersschema

Vervoersschema Madjoe zaal 2023-2024 

Let op: als u niet kunt rijden of als uw kind een wedstrijd niet aanwezig is en u moet rijden, ruil dan onderling. Doe dit op tijd!! 

 

Oefenwedstrijden zaterdag 28 oktober 

B2: Dinand Blankert, Jesse van Dijk, Rick van Leeuwen, Iris Noort 

D2: Niels Brouwer, Koen de Mooij, Eowyn de Mooij 

D3: Jacob Jasik, Yorick Lindhout, Esther Klaasse 

E1: Elise Rusheidat, Lizzy van Egmond 

E5: Max Ravensbergen, Anna van Egmond 

F1: Bert de Boer, Claire Hachmang 

F2: Kees Lamboo, Florien van der Meij 

F3: Dorian Star, Tiebe Star 

 

Oefenwedstrijden zaterdag 4 november 

A1: Cees Star, Jesper van der Kwaak, Victor Haasnoot, Willem de Boer 

A2: Jasper Star, Niels Zuidberg, Mirthe van der Zalm, Nelleke van der Meij 

A3: Fleur van Delft, Daan Francken, Yenthe Lindhout, Sophie van Egmond 

B1: Jonathan Star, Jurre de Mooij, Ruben Francken, Elise Brouwer 

C1: Daan de Wit, Kyra Sip, Rebecca van Delft, Evi Heijl 

C2: Hans Planije-Herholz, Ruben de Jong, Babette den Heijer, Bries Bongers 

D1: Lize de Winter, Mae Vergouwen, Sven Boonstra 

E2: Tobias Buitenhuis, Tijn de Mooij 

E3: Aro de Mooij, Fabian van der Plas 

E4: Han Hogewoning, Fenne de Vries 

F4: Max Heemskerk, Claire van Egmond 

 

Zaterdag 11 november 

A1: Daan Star, Anouk van den Eijkel, Fiene van Rijn, Sarah Ravensbergen 

A2: Kristan Verhoef, Femke Kroon, Isa van Delft, Senna van der Zwan 

B2: Jim de Mooij, Nina Hamerling, Leanne de Roos, Mirthe Noordhuis 

C2: Elias Zwaan, Stef Kleijn, Britt Noort, Noëlle van Abswoude 

E2: Frank Haasnoot, Job Messemaker 

E3: Kalel Werneck de Assuncao, Jill van der Zalm, Nathanael Weegink 

E5: Jesse van den Eijkel, Naud Peursum 

F2: Marcus de Vos, Suze de Winter 

F4: Jan van der Meij, Wester van Duijvenvoorde, Janneke Zuidberg 

 

Zaterdag 18 november 

A3: Jens van Zuijlen, Sanne van Leeuwen, Kyra van Aken 

B1: Nout Star, Elise Brouwer, Britt Vergouwen, Chantal Star 

C1: Jilles Dolle, Simon Elshout, Anne de Boer, Lize de Mooij 

D1: Alexander van Vliet, Joey Kromhout, Cornel Noort 

D3: Job van der Panne, Matthias Klaasse, Yorick Lindhout 

E1: Daniël Star, Femm Kellner 

E4: Mats de Vries, Indy van der Meij 

F1: Chase Spierenburg, Kyan Glasbergen 

F3: Jelte Buitenhuis, Bo de Winter 

 

Zaterdag 25 november 

A3: Lieke Giesbers, Sarah Ouwehand, Sophia de Jager 

B2: Dinand Blankert, Jill de Ruiter, Ruben Zwaan, Sophie de Leeuw 

C1: Daan de Wit, Kyra Sip, Rebecca van Delft, Evi Heijl 

C2: Dominique van Delft, Sem Star, Eveline Verweij, Laurien van Tilburg 

D2: Lars Glasbergen, Levi Verkade, Sander van Delft 

E1: Coen van Egmond, Elise Rusheidat 

F1: Carice Hachmang, Maud Volwater 

F2: Daan Vletter, Jens de Mooij 

F4: Jan van der Meij, Danisha Calkhoven, Norah Rusheidat 

 

Zaterdag 2 december 

A1: Willem de Boer, Gwen de Ruiter, Rosalie Heemskerk, Madelon Zwaan 

A2: Roel Passchier, Thijs Francken, Ruben van Zuijlen, Jasper Star 

B1: Jarno Westbroek, Elise Brouwer, Jolina van der Water, Nienke Sip 

E2: Danique Lapré, Aike Dolle 

E4: Han Hogewoning, Fenne Heemskerk 

E5: Isa Kellner, Anna van Egmond 

F3: Amelie van Delft, Roos Messemaker 

 

Zaterdag 9 december 

A3: Daan Francken, Kyra van Aken, Merel van Tilburg 

B2: Bram Verhoef, Jim de Mooij, Rick van Leeuwen, Mirthe Noordhuis 

C1: Juliën Star, Yannick Lindhout, Daan de Wit, Manon van der Kwaak 

C2: Elias Zwaan, Ruben de Jong, Stef Kleijn, Britt Noort 

D2: Mika Satumalay, Tristan van Dijk, Jente van der Zalm 

D3: Fenna van Delft, Kate Linn Demmendahl, Lisette van Boven 

E1: Koen Heijl, Lizzy van Egmond 

E3: Hannah van Delft, Jet Kromhout, Jill van der Zalm 

F2: Kees Lamboo, Florien van der Meij 

F4: Max Heemskerk, Claire van Egmond, Wester van Duijvenvoorde 

 

Zaterdag 16 december 

A2: Kristan Verhoef, Niels Zuidberg, Mirthe van der Zalm, Nelleke van der Meij 

B1: Maurice van Delft, Jurre de Mooij, Nout Star, Chantal Star 

C1: Juliën Star, Kyra Sip, Rebecca van Delft, Evi Heijl 

C2: Hans Planije-Herholz, Bries Bongers, Eveline Verweij, Noëlle van Abswoude 

E3: Aro de Mooij, Fabian van der Plas, Nathanael Weegink 

F1: Bert de Boer, Claire Hachmang 

F3: Tiebe Star, Bo de Winter 

Zaterdag 23 december
D3: Jacob Jasik, Thije Dolle, Yorick Lindhout
 

Zaterdag 6 januari 

A3: Jens van Zuijlen, Sanne van Leeuwen, Yenthe Lindhout 

 

Zaterdag 13 januari 

A1: Cees Star, Jesper van der Kwaak, Victor Haasnoot, Sarah Ravensbergen 

A3: Merel van Tilburg, Sarah Ouwehand, Sophia de Jager 

B2: Ruben Zwaan, Leanne de Roos, Iris Noort, Sophie de Leeuw 

D1: Koen Buitenhuis, Kim Lamboo, Mae Vergouwen 

D2: Koen de Mooij, Niels Brouwer, Gala Werneck de Assuncao 

D3: Job van der Panne, Lisette van Boven, Esther Klaasse 

E5: Jesse van den Eijkel, Max Ravensbergen 

F2: Marcus de Vos, Suze de Winter 

 

Zaterdag 20 januari 

B1: Nout Star, Julia Heijl, Britt Vergouwen, Elise Brouwer 

C1: Jilles Dolle, JulIën Star, Anne de Boer, Lize de Mooij 

D1: Devi van den Eijkel, Cornel Noort, Lize de Winter 

D2: Levi Verkade, Sander van Delft, Eowyn de Mooij 

D3: Fenna van Delft, Kate Linn Demmendal, Matthias Klaasse 

E1: Coen van Egmond, Femm Kellner 

E4: Sami Schuurs, Fenne de Vries 

F1: Chase Spierenburg, Kyan Glasbergen 

F3: Bo de Winter, Roos Messemaker 

 

Zaterdag 27 januari 

A1: Daan Star, Willem de Boer, Gwen de Ruiter, Madelon Zwaan 

A2: Jasper Star, Roel Passchier, Femke Kroon, Isa van Delft 

B2: Dinand Blankert, Jesse van Dijk, Jim de Mooij, Nina Hamerling 

E2: Tobias Buitenhuis, Tijn de Mooij 

E3: Kalel Werneck de Assuncao, Jill van der Zalm, Aro de Mooij 

F2: Daan Vletter, Kees Lamboo 

F4: Claire van Egmond, Max Heemskerk, Janneke Zuidberg 

 

Zaterdag 3 februari 

A1: Cees Star, Anouk van den Eijkel, Rosalie Heemskerk, Fiene van Rijn 

A2: Thijs Francken, Niels Zuidberg, Emma van Egmond, Senna van der Zwan 

D1: Alexander van Vliet, Joey Kromhout, Marissa Star 

E2: Frank Haasnoot, Job Messemaker 

E4: Mats de Vries, Fenne Heemskerk 

F3: Jelte Buitenhuis, Amelie van Delft 

 

Zaterdag 10 februari 

A3: Daan Francken, Fleur van Delft, Sophie van Egmond 

B2: Bram Verhoef, Jill de Ruiter, Rick van Leeuwen, Mirthe Noordhuis 

C1: Simon Elshout, Daan de Wit, Manon van der Kwaak, Kyra Sip 

C2: Elias Zwaan, Sem Star, Babette den Heijer, Laurien van Tilburg 

D2: Lars Glasbergen, Niels Brouwer, Tristan van Dijk 

D3: Jacob Jasik, Thije Dolle, Matthias Klaasse 

E1: Daniël Star, Koen Heijl 

E3: Hannah van Delft, Jet Kromhout, Nathanael Weegink 

F1: Bert de Boer, Claire Hachmang 

F2: Jens de Mooij, Marcus de Vos 

F4: Jan van der Meij, Wester van Duijvenvoorde, Norah Rusheidat 

 

Zaterdag 2 maart 

A1: Jesper van der Kwaak, Victor Haasnoot, Gwen de Ruiter, Madelon Zwaan 

A2: Emma van Egmond, Kristan Verhoef, Ruben van Zuijlen, Mirthe van der Zalm 

B1: Jarno Westbroek, Maurice van Delft, Jolina van der Water, Jurre de Mooij 

D1: Devi van den Eijkel, Kim Lamboo, Marissa Star 

E2: Danique Lapré, Aike Dolle 

E4: Han Hogewoning, Indy van der Meij 

E5: Naud Peursum, Anna van Egmond 

F3: Tiebe Star, Dorian Star 

 

Zaterdag 9 maart 

A1: Cees Star, Sarah Ravensbergen, Anouk van den Eijkel, Fiene van Rijn 

D1: Sven Boonstra, Lize de Winter, Mae Vergouwen 

D2: Mika Satumalay, Kate Linn Demmendal, Gala Werneck de Assuncao 

E1: Elise Rusheidat, Lizzy van Egmond 

E4: Sami Schuurs, Fenne de Vries 

E5: Max Ravensbergen, Isa Kellner 

F4: Max Heemskerk, Claire van Egmond, Danisha Calkhoven 

 

Zaterdag 16 maart 

A2: Roel Passchier, Isa van Delft, Femke Kroon, Nelleke van der Meij 

B1: Jonathan Star, Chantal Star, Nienke Sip, Julia Heijl 

C1: Yannick Lindhout, Anne de Boer, Rebecca van Delft,Lize de Mooij 

C2: Dominique van Delft, Hans Planije-Herholz, Stef Kleijn, Britt Noort 

E2: Tobias Buitenhuis, Tijn de Mooij 

E3: Aro de Mooij, Fabian van der Plas, Jill van der Zalm 

F1: Kyan Glasbergen, Carice Hachmang 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!