Vervoersschema

Vervoersschema

Vervoersschema Madjoe najaar 2022

Let op: als u niet kunt rijden of als uw kind een wedstrijd niet aanwezig is en moet rijden, ruil dan onderling. Doe dit op tijd!!

Toernooi zaterdag 3 september

C1: Thirza Lommers, Ruben Francken, Elise Brouwer

D1: Devi van den Eijkel, Evi Heijl, Jilles Dolle

 

Zaterdag 10 september

A1: Gijs van der Meij, Fiene van Rijn, Maud Vos

B3: Daan Francken, Robin Kleijn, Ruben Zwaan, Julia de Mol

C1: Jurre de Mooij, Maurice van Delft, Chantal Star

C2: Dinand Blankert, Sem Star, Yannick Lindhout

D2: Koen Buitenhuis, Ruben de Jong, Simon Elshout

D3: Alexander van Vliet, Koen de Mooij, Britt Noort, Sven Boonstra

E2: Jacob Jasik, Thije Dolle

F1: Jesse van den Eijkel, Naud Peursum

 

Zaterdag 17 september

A2: Jasper de Laat, Thijs Francken, Femke Sip, Nelleke van der Meij

B1: Daan Star, Jesper van der Kwaak, Kristan Verhoef, Niels Zuidberg

B2: Kyra van Aken, Celine van Abswoude, Fleur van Delft

C3: Mirthe Noordhuis, Jesse van Dijk, Hans Planije-Herholz

D1: Daan de Wit, Elias Zwaan, Jilles Dolle, Mae Vergouwen

E1: Cornel Noort, Lars Glasbergen

E3: Coen van Egmond, Frank Haasnoot, Tijn de Mooij

F2: Sami Schuurs, Maud Volwater, Suze de Winter

 

Zaterdag 24 september

A1: Jasper Star, Madelon Zwaan, Sarah Ravensbergen

B1: Ruben van Zuijlen, Anouk van den Eijkel, Jolina van der Water, Emma van Egmond

B2: Britt Vergouwen, Merel van Tilburg, Mirthe van der Zalm

B3: Rick van Leeuwen, Jens van Zuijlen, Lieke Giesbers, Sophie van Egmond

C1: Jonathan Star, Ruben Francken, Nout Star

C3: Jim de Mooij, Stef Kleijn, Iris Noort

D1: Joey Kromhout, Anne de Boer, Kyra Sip

D3: Babette den Heijer, Bries Bongers, Sander van Delft, Eveline Verweij

E3: Job Messemaker, Koen Heijl, Tobias Buitenhuis

F1: Danique Lapré, Isa Kellner

 

Zaterdag 1 oktober

A2: Marit Heemskerk, Nikki Paauw, Sascha van der Water, Sophia de Jager

B1: Kristan Verhoef, Willem de Boer, Sanne van Leeuwen, Senna van der Zwan

B2: Nienke Sip, Sarah Ouwehand, Yenthe Lindhout

D1: Daan de Wit, Devi van den Eijkel, Lize de Mooij, Marissa Star

E1: Jente van der Zalm, Lisette van Boven

E3: Coen van Egmond, Daniël Star, Frank Haasnoot

F2: Kyan Glasbergen, Kees Lamboo, Max Ravensbergen

 

Zaterdag 8 oktober

A1: Cees Star, Gwen de Ruiter, Rosalie Heemskerk

B3: Jennifer van der Meij, Mees Vletter, Ruben Zwaan, Julia de Mol

C1: Maurice van Delft, Elise Brouwer, Thirza Lommers

C2: Jarno Westbroek, Julia Heijl, Sophie de Leeuw

D2: Lize de Winter, Tristan van Dijk, Eowyn de Mooij

D3: Alexander van Vliet, Fleur de Roos, Laurien van Tilburg, Gala Werneck de Assuncao

E2: Yorick Lindhout, Femm Kellner

F1: Aike Dolle, Anna van Egmond

 

Zaterdag 15 oktober

A2: Roel Passchier, Isa van Delft, Femke Kroon, Laura van Zuijlen

C2: Juliën Star, Manon van der Kwaak, Leanne de Roos

C3: Jesse van Dijk, Jill de Ruiter, Bram Verhoef

D2: Dominique van Delft, Kim Lamboo, Noëlle van Abswoude

E1: Mika Satumalay, Niels Brouwer

E2: Jacob Jasik, Fenna van Delft

F2: Sami Schuurs, Florien van der Meij, Maud Volwater

 

Zaterdag 22 oktober

A1: Jasper Star, Victor Haasnoot, Madelon Zwaan

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!