Cookie beleid KV Madjoe

De website van KV Madjoe is in technisch beheer van KorfbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Scheidsrechters

Scheidsrechters

Indeling Scheidsrechters zaal 2019/2020
18-1-2020 15:30 De Vinken 1 Madjoe 1  
18-1-2020 14:10 De Vinken 2 Madjoe 2  
18-1-2020 19:20 Madjoe 3 Pernix 5 (Anton de Mooij)
18-1-2020 12:10 HKV/Ons Eibernest 5 Madjoe 4  
18-1-2020 18:10 Madjoe 5 Tempo 8 Mathijs van Putten
18-1-2020 20:00 Vriendenschaar (B) 4 Madjoe 6  
18-1-2020 14:20 Luno A1 Madjoe A1  
18-1-2020 14:00 Madjoe A2 De Vinken A2 Andre Peursem
18-1-2020 11:00 Madjoe B1 Sporting Trigon B1 (Jan Willem Vrolijk)
18-1-2020 12:00 Madjoe B2 Tempo B3 Albert Noort
18-1-2020 13:20 Luno B1 Madjoe B3  
18-1-2020 17:10 Madjoe C1 De Meeuwen C2 (Wilfred Blankert)
18-1-2020 13:00 DES (D) C1 Madjoe C2  
18-1-2020 13:00 KZ Danaïden C3 Madjoe C3  
18-1-2020 13:00 Madjoe C5 Thor (H) C1 Niels van Dijk
18-1-2020 15:10 Madjoe D1 Tempo D2 Ruud Louer 
18-1-2020 16:10 Madjoe D2 VZOD D2 Janneke Buitenhuis
18-1-2020 11:10 Fiks D2 Madjoe D3  
18-1-2020 10:00 Madjoe E1 Sporting Trigon E1 Lianne van den Bosch
18-1-2020 09:00 Tempo E4 Madjoe E3  
18-1-2020 10:00 KVS/Maritiem E4 Madjoe E4  
18-1-2020 13:00 TOP/SolarCompleet F1 Madjoe F1  
18-1-2020 10:00 Sporting Trigon F1 Madjoe F2  
18-1-2020 10:00 Madjoe F3 TOP/SolarCompleet F5 Denise de Mooij
25-1-2020 19:30 Madjoe 1 Huizen 1  
25-1-2020 18:20 Madjoe 2 Huizen 2 (Jos Star)
25-1-2020 16:15 Excelsior (D) 6 Madjoe 3  
25-1-2020 16:00 Madjoe 4 Meervogels/Física 4 (Anton de Mooij)
25-1-2020 17:10 Madjoe A1 Meervogels/Física A2 (Jan Pieter Sip)
25-1-2020 14:00 Tempo A4 Madjoe A2  
25-1-2020 13:15 Dubbel Zes/Futura B1 Madjoe B1  
25-1-2020 13:00 Madjoe B3 Pernix B3 Eric Noort
25-1-2020 13:00 KVA C1 Madjoe C1  
25-1-2020 15:00 Madjoe C2 Vriendenschaar (B) C1 (Jan Kralt)
25-1-2020 14:00 Madjoe C4 Avanti/Post Makelaardij C7 Danielle de Mooij
25-1-2020 12:00 Tempo C4 Madjoe C5  
25-1-2020 09:00 Fiks D1 Madjoe D1  
25-1-2020 12:00 Madjoe D3 KZ Danaïden D3 Lauren de Mooij
25-1-2020 13:30 Sporting Trigon D2 Madjoe D4  
25-1-2020 11:00 Pernix E3 Madjoe E1  
25-1-2020 11:30 KIOS (N) E2 Madjoe E2  
25-1-2020 11:00 Madjoe E3 Fluks E1 Jeroen de Laat
25-1-2020 11:00 Madjoe E4 VEO E4 Milan van der Zwan
25-1-2020 10:00 Madjoe F1 Pernix F1 Margreet Blankert
25-1-2020 10:00 Madjoe F2 Velocitas F1 Marco Kern
25-1-2020 10:00 Pernix F3 Madjoe F3  
1-2-2020 19:35 Luno 1 Madjoe 1  
1-2-2020 18:20 Luno 2 Madjoe 2  
1-2-2020 17:10 Madjoe 3 Tempo 5 (Marco Ravensbergen)
1-2-2020 18:20 Madjoe 5 Fiks 6 Jan Willem Vrolijk
1-2-2020 17:30 Paal Centraal 5 Madjoe 6  
1-2-2020 09:45 Refleks A2 Madjoe A1  
1-2-2020 16:00 Madjoe A2 KIOS (N) A3 Mathijs van Putten
1-2-2020 15:00 Madjoe B1 Fiks B1 (Andre Peursem)
1-2-2020 14:00 Madjoe B2 KIOS (N) B2 Miranda Glasbergen
1-2-2020 16:30 OVVO/De Kroon B4 Madjoe B3  
1-2-2020 13:00 Madjoe C1 Velocitas C2 (Thomas van der Kwaak)
1-2-2020 12:00 Madjoe C2 Meervogels/Física C1 (Henk-Jan Blankert)
1-2-2020 14:55 Velocitas C3 Madjoe C4  
1-2-2020 14:00 KZ Danaïden C4 Madjoe C5  
1-2-2020 09:55 KZ Danaïden D2 Madjoe D1  
1-2-2020 14:00 SDO/BlijWerkt D2 Madjoe D2  
1-2-2020 11:00 Madjoe D3 Velocitas D2 Robert de Mooij
1-2-2020 10:00 Madjoe D4 Kleine Sluis D1 Timon van Rijn
1-2-2020 09:00 Tempo E2 Madjoe E1  
1-2-2020 10:00 Madjoe E2 Pernix E1 Elise de Koning
1-2-2020 10:55 Fiks E2 Madjoe E4  
1-2-2020 10:00 De Vinken F1 Madjoe F1  
1-2-2020 10:00 Madjoe F2 Fiks F2 Gert-Jan Smaling
1-2-2020 11:00 VEO F1 Madjoe F3  
8-2-2020 19:40 Madjoe 1 RDZ 1  
8-2-2020 18:30 Madjoe 2 SDO/BlijWerkt 4 (Anton de Mooij)
8-2-2020 16:30 ODO 5 Madjoe 3  
8-2-2020 16:10 Madjoe 4 GG/IJskoud de Beste 6 (Jan Kralt)
8-2-2020 20:20 TOP/SolarCompleet 12 Madjoe 5  
8-2-2020 15:00 Madjoe 6 Meervogels/Física 7 Jan Pieter Sip
8-2-2020 17:20 Madjoe A1 ALO A1 (Jos Star)
8-2-2020 14:00 Fluks B1 Madjoe B1  
8-2-2020 14:00 Pernix B2 Madjoe B2  
8-2-2020 15:40 KIOS (N) C1 Madjoe C1  
8-2-2020 13:00 Nieuwerkerk C2 Madjoe C2  
8-2-2020 14:00 Madjoe C4 Excelsior (D) C4 Niels van Delft
8-2-2020 13:00 Madjoe D1 TOP/SolarCompleet D3 Danielle de Mooij
8-2-2020 11:00 Madjoe D2 Velocitas D3 Eric Noort
8-2-2020 13:15 SDO (H) D1 Madjoe D3  
8-2-2020 13:15 ZKV (Za) D2 Madjoe D4  
8-2-2020 12:00 Madjoe E1 TOP/SolarCompleet E7 Barbara van der Meij
8-2-2020 10:00 OVVO/De Kroon E1 Madjoe E2  
8-2-2020 13:00 VZOD E1 Madjoe E3  
8-2-2020 12:00 Madjoe E4 Dubbel Zes E2 Denise de Mooij
8-2-2020 10:00 Madjoe F1 TOP/SolarCompleet F2 Lianne van den Bosch
8-2-2020 09:00 TOP/SolarCompleet F3 Madjoe F2  
8-2-2020 10:00 Madjoe F3 Fiks F3 Nikki Vos
15-2-2020 17:40 Dijkvogels 1 Madjoe 1  
15-2-2020 16:25 Dijkvogels 2 Madjoe 2  
15-2-2020 16:00 Madjoe 3 Meervogels/Física 5 (Wilfred Blankert)
15-2-2020 18:30 Fortuna/Delta Logistiek 5 Madjoe 4  
15-2-2020 17:10 Madjoe 5 Velocitas 6 Mathijs van Putten
15-2-2020 18:20 Madjoe 6 Vriendenschaar (B) 4 Andre Peursem
15-2-2020 13:20 Phoenix A1 Madjoe A1  
15-2-2020 11:00 De Vinken A2 Madjoe A2  
15-2-2020 14:00 Madjoe B2 Fiks B2 Janneke Buitenhuis
15-2-2020 13:00 VEO B3 Madjoe B3  
15-2-2020 11:00 Madjoe C1 GG/IJskoud de Beste C2 (Henk-Jan Blankert)
15-2-2020 14:05 Dijkvogels C1 Madjoe C2  
15-2-2020 13:00 Madjoe C3 OVVO/De Kroon C3 Albert Noort
15-2-2020 15:00 Madjoe C5 Atlantis C2 Robert de Mooij
15-2-2020 13:00 Pernix D3 Madjoe D2  
15-2-2020 12:00 Madjoe D4 Triaz D1 Job Verhoef
15-2-2020 12:00 Madjoe E1 Fiks E1 Anne Blankert
15-2-2020 09:00 Tempo E1 Madjoe E2  
15-2-2020 10:00 Madjoe E3 Pernix E2 Elise de Koning
15-2-2020 10:00 Madjoe F1 TOP/SolarCompleet F1 Timon van Rijn
15-2-2020 12:55 Fluks F1 Madjoe F3  
22-2-2020 12:00 ALO 6 Madjoe 6  
22-2-2020 13:15 TOP/SolarCompleet B6 Madjoe B3  
22-2-2020 13:00 Madjoe C3 De Vinken C1 Thomas van der Kwaak
22-2-2020 14:00 Madjoe C4 Refleks C3 Eric Noort
22-2-2020 12:00 Madjoe C5 KIOS (N) C3 Niels van Delft
22-2-2020 11:00 Madjoe D2 Thor (H) D1 Henk-Jan Blankert
22-2-2020 10:00 Madjoe D3 SDO (H) D1 Willem van der Meij
22-2-2020 13:05 TOP/SolarCompleet F4 Madjoe F3  
29-2-2020 12:30 KIOS (N) F1 Madjoe F2  
7-3-2020 19:30 Madjoe 1 Hebbes 1  
7-3-2020 18:20 Madjoe 2 OVVO/De Kroon 4 (Jan Pieter Sip)
7-3-2020 15:20 Dijkvogels 4 Madjoe 3  
7-3-2020 17:10 Madjoe 4 Refleks 5 (Anton de Mooij)
7-3-2020 16:05 Fluks 2 Madjoe 5  
7-3-2020 16:00 Madjoe A1 Valto A2 (Jan Kralt)
7-3-2020 13:10 Fiks A2 Madjoe A2  
7-3-2020 14:00 Madjoe B1 Pernix B1 (Marco Ravensbergen)
7-3-2020 14:15 TOP/SolarCompleet B4 Madjoe B2  
7-3-2020 12:00 Madjoe B3 VEO B3 Niels van Delft
7-3-2020 10:00 DKV Victoria C1 Madjoe C1  
7-3-2020 15:00 Madjoe C2 Avanti/Post Makelaardij C2 (Margreet Blankert)
7-3-2020 13:15 VZOD C1 Madjoe C3  
7-3-2020 12:30 Refleks C3 Madjoe C4  
7-3-2020 14:15 VZOD D1 Madjoe D1  
7-3-2020 13:00 Madjoe D3 Vriendenschaar (B) D1 Jeroen de Laat
7-3-2020 10:00 Helios D1 Madjoe D4  
7-3-2020 11:00 Madjoe E2 Fiducia E1 Barbara van der Meij
7-3-2020 10:00 Velocitas E1 Madjoe E3  
7-3-2020 11:00 Madjoe E4 LYNX E1 Lauren de Mooij
7-3-2020 10:00 Madjoe F2 Pernix F2 Milan van der Zwan
7-3-2020 10:00 Madjoe F3 KZ Danaïden F1 Marco Kern
14-3-2020 16:45 ESDO 1 Madjoe 1  
14-3-2020 17:30 Fiducia 3 Madjoe 2  
14-3-2020 15:00 Madjoe 3 ALO 4 (Jos Star)
14-3-2020 18:00 ALO 3 Madjoe 4  
14-3-2020 18:30 Madjoe 5 KIOS (N) 4 Andre Peurem
14-3-2020 17:20 Madjoe 6 Velocitas 9 Albert Noort
14-3-2020 18:00 ESDO A1 Madjoe A1  
14-3-2020 16:10 Madjoe A2 Velocitas A3 Jan Willem Vrolijk
14-3-2020 13:00 Vriendenschaar (B) B1 Madjoe B1  
14-3-2020 13:00 Madjoe B2 Dubbel Zes/Futura B2 Wilfred Blankert
14-3-2020 13:00 Fiducia B3 Madjoe B3  
14-3-2020 12:00 Madjoe C1 Wolderwijd C1 (Mathijs van Putten)
14-3-2020 15:30 Weidevogels C1 Madjoe C2  
14-3-2020 14:00 Madjoe C3 Reflex C1 Miranda Glasbergen
14-3-2020 12:00 TOP/SolarCompleet C4 Madjoe C4  
14-3-2020 12:00 Thor (H) C1 Madjoe C5  
14-3-2020 11:00 Madjoe D1 Fluks D1 Janneke Buitenhuis
14-3-2020 11:00 OVVO/De Kroon D4 Madjoe D2  
14-3-2020 12:00 Atlantis D1 Madjoe D3  
14-3-2020 10:00 Madjoe D4 WWSV D2 Gert-Jan Smaling
14-3-2020 10:00 Madjoe E1 TOP/SolarCompleet E3 Timon van Rijn
14-3-2020 09:00 KZ Danaïden E1 Madjoe E2  
14-3-2020 10:00 Madjoe E3 TOP/SolarCompleet E4 Elise de Koning
14-3-2020 11:00 VEO E4 Madjoe E4  
14-3-2020 13:40 VZOD F1 Madjoe F1  
21-3-2020 19:30 Madjoe 1 De Vinken 1  
21-3-2020 18:20 Madjoe 2 De Vinken 2 (Marco Ravensbergen)
21-3-2020 15:20 Pernix 5 Madjoe 3  
21-3-2020 16:00 Madjoe 4 HKV/Ons Eibernest 5 (Thomas van der Kwaak)
21-3-2020 14:00 Tempo 8 Madjoe 5  
21-3-2020 17:10 Madjoe A1 Luno A1 (Jan Pieter Sip)
21-3-2020 12:20 Sporting Trigon B1 Madjoe B1  
21-3-2020 14:00 Tempo B3 Madjoe B2  
21-3-2020 13:00 Madjoe B3 Luno B1 Danielle de Mooij
21-3-2020 13:00 De Meeuwen C2 Madjoe C1  
21-3-2020 15:00 Madjoe C2 DES (D) C1 (Henk-Jan Blankert)
21-3-2020 14:00 Madjoe C3 KZ Danaïden C3 Jeroen de Laat
21-3-2020 12:00 Atlantis C2 Madjoe C5  
21-3-2020 10:00 Tempo D2 Madjoe D1  
21-3-2020 17:55 VZOD D2 Madjoe D2  
21-3-2020 12:00 Madjoe D3 Fiks D2 Eric Noort
21-3-2020 11:20 Sporting Trigon E1 Madjoe E1  
21-3-2020 11:00 Madjoe E3 Tempo E4 Lauren de Mooij
21-3-2020 11:00 Madjoe E4 KVS/Maritiem E4 Nikki Vos
21-3-2020 10:00 Madjoe F1 Fiks F1 Denise de Mooij
21-3-2020 10:00 Madjoe F2 Sporting Trigon F1 Lianne van den Bosch
21-3-2020 10:00 TOP/SolarCompleet F5 Madjoe F3  
28-3-2020 16:45 Huizen 1 Madjoe 1  
28-3-2020 15:30 Huizen 2 Madjoe 2  
28-3-2020 16:00 Madjoe 3 Excelsior (D) 6 (Anton de Mooij)
28-3-2020 17:00 Meervogels/Física 4 Madjoe 4  
28-3-2020 17:10 Madjoe 6 SDO (H) 1 Mathijs van Putten
28-3-2020 15:45 Meervogels/Física A2 Madjoe A1  
28-3-2020 18:20 Madjoe A2 Tempo A4 Andre Peursem
28-3-2020 13:00 Madjoe B1 Dubbel Zes/Futura B1 (Jan Willem Vrolijk)
28-3-2020 16:05 Pernix B3 Madjoe B3  
28-3-2020 14:00 Madjoe C1 KVA C1 (Miranda Glasbergen)
28-3-2020 11:00 Vriendenschaar (B) C1 Madjoe C2  
28-3-2020 14:05 Pernix C2 Madjoe C3  
28-3-2020 10:00 Avanti/Post Makelaardij C7 Madjoe C4  
28-3-2020 15:00 Madjoe C5 Tempo C4 Robert de Mooij
28-3-2020 12:00 Madjoe D1 Fiks D1 Margreet Blankert
28-3-2020 12:00 KZ Danaïden D3 Madjoe D3  
28-3-2020 11:00 Madjoe D4 Sporting Trigon D2 Timon van Rijn
28-3-2020 10:00 Madjoe E1 Pernix E3 Gert-Jan Smaling
28-3-2020 11:00 Madjoe E2 KIOS (N) E2 Job Verhoef
28-3-2020 12:00 Fluks E1 Madjoe E3  
28-3-2020 12:00 Fortuna/Delta Logistiek E5 Madjoe E4  
28-3-2020 10:00 Pernix F1 Madjoe F1  
28-3-2020 10:00 Velocitas F1 Madjoe F2  
28-3-2020 10:00 Madjoe F3 Pernix F3 Elise de Koning
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!